Ta strona używa cookies, abyś mógł z niej łatwiej korzystać. Jeśli nie zgadzasz się na to, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce. Zamknij

AUTORZY

Autorami treści kursów publikowanych w platformie Teraz Edukacja są osoby zajmujące się zawodowo obszarem edukacji szkolnej i akademickiej, nowymi technologiami edukacyjnymi, szkoleniami osób dorosłych.

Informacje o autorach kursów:

Małgorzata Taraszkiewicz - neurometodyk, psycholog edukacyjny. Była m.in. redaktorem naczelnym Wydawnictw CODN (obecnie ORE). Od 2005 r. koordynator Kampanii na rzecz Uczenia się. Twórca i redaktor naczelny e-czasopism: TRENDY uczenie się w XXI wieku, Awangarda w Edukacji, Wielka Zabawa. Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu: rozwoju osobistego, kreatywności, inteligencji emocjonalnej, neurometodyki i diagnostyki strategii uczenia się wykorzystując formaty: NLP, psychosyntezy, kinezjologii edukacyjnej, integracji sensorycznej. Ekspert w zakresie Teorii Wielorakiej Inteligencji H. Gardnera. Autorka ponad 30 publikacji dla nauczycieli, rodziców i uczniów, m.in. "Atlas efektywnego uczenia się", "Jak wspierać zdolnego ucznia", "Uczenie wielozmysłowe". Kontakt: e-mail.

Last modified: Tuesday, 14 August 2012, 12:18 PM