Ta strona używa cookies, abyś mógł z niej łatwiej korzystać. Jeśli nie zgadzasz się na to, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce. Zamknij

 
 
Picture of Marcin Polak
Powitanie
by Marcin Polak - Friday, 1 February 2013, 10:00 PM
 

 

Witamy w Platformie Teraz Edukacja! Od jakiegoś czasu wokół osób współpracujących przy serwisie Edunews.pl rodził się zamiar stworzenia serwisu szkoleniowego przeznaczonego dla nauczycieli i edukatorów. Dostrzegaliśmy bowiem niedostatek szkoleń oferowanych przez publiczne instytucje doskonalenia nauczycieli i prywatne podmioty, zwłaszcza w obszarze nowoczesnej edukacji i psychologii edukacyjnej.

Nazwaliśmy platformę Teraz Edukacja wychodząc z założenia, że w społeczeństwie opartym na wiedzy musi być czas zarezerwowany na edukację, pogłębianie kompetencji, poszerzanie horyzontów. Teraz Edukacja, czyli stawiamy na uczenie się, wierząc że ciągle dbając o swój rozwój będziemy mogli osiągać w życiu osobistym i zawodowym lepsze rezultaty.

Inicjatywa ta zrodziła się całkowicie oddolnie, poza finansowaniem ze środków publicznych, na które też wcale nie liczymy. Mamy nadzieję, że przygotowywane przez nas szkolenia będą odpowiadać na zapotrzebowanie nauczycieli oraz edukatorów prowadzących zajęcia poza szkołami i uczelniami.

Wszelkie uwagi i sugestie co do tematyki szkoleń, które powinny się pojawić w Platformie będą mile widziane.

Zapraszamy do korzystania z kursów.

Zespół Think Global