Ta strona używa cookies, abyś mógł z niej łatwiej korzystać. Jeśli nie zgadzasz się na to, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce. Zamknij

Do kogo kierujemy kursy?

 

Platforma szkoleń online Teraz Edukacja przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli pracujących w szkołach i edukatorów prowadzących zajęcia pozaszkolne. Mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które chcą się rozwijać, pogłębiać swoje umiejętności społeczne i związane z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi.

Przygotowując te kursy postanowiliśmy przygotować złożony materiał, który będzie wymagał od Ciebie sporo wysiłku i refleksji. Dlatego, jeśli decydujesz się na udział w danym kursie, postaraj się wygospodarować na ten cel trochę wolnego czasu, abyś mogła /mógł skoncentrować się na postawionym problemie. 

Nie chcemy, abyś korzystał/a z naszych kursów tylko po to, aby zdobyć kolejny certyfikat – chociaż po ukończeniu kursu taki oczywiście otrzymasz. Ale nam nie chodzi o przekazanie certyfikatu, lecz o coś więcej. O refleksję nad tym, co robisz, jak robisz, po co robisz. O odpowiedź na pytanie, czy można albo czy warto zrobić cos inaczej niż do tej pory, ulepszyć, poprawić, inaczej zorganizować...

Jeśli trafiłaś/eś na platformę szkoleń Teraz Edukacja w takim właśnie celu - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

Last modified: Monday, 13 August 2012, 3:37 PM